Řekli o nás

K panu Javadovi jsem zanesl několik poškozených kusů oblečení (bundy, kalhoty), které jsem rád nosil. V krejčovství mi je opravili, takže je opět používám. Práce byla rychlá a perfektní. Příjemné jsou i ceny, stejně jako přístup pana Javada k zákazníkům. Když jsem viděl, jak umí ušít oblek, rozhodl jsem se, že až budu potřebovat nový, určitě ho oslovím. Budu ho doporučovat všem svým známým.

Petr Obst

zákazník

Krejčího Javada mohu jen doporučit. Pracuje rychle a velmi kvalitně. Je pečlivý, poradí si s každým požadavkem. A ceny jsou super!

Šárka Procházková

zákaznice

Krejčovství, tj. šití a opravy oděvů, je v našem obvodu potřebné a žádoucí. Pro mě pan Javad opravil dvě věci. Oceňuju rychlost a kvalitu jeho práce.

K. S.

zákaznice

Práce pana Cihláře je perfektní. Provedená rychle a s velkou ochotou. Co jiní opravou zkazili, on napravil.

Hanka

zákaznice

Krejčovství JAVAD a osobně pana Cihláře znám již několik let. Je to velmi příjemný člověk, který pracuje rychle, spolehlivě a především kvalitně. Vždy mi ve všem vyšel vstříc a nezalekl se ani mých neobvyklých požadavků. Doporučila jsem jeho služby všem svým přátelům.

Monika Prokešová

zákaznice

Pán Javad je velice šikovný a zručný Krejčí, už jsem ho navštívila víckrát a vždy byla maximálně spokojená. Oprava proběhla vždy rychle a výsledek byl úžasný. Mohu jen doporučit. Určitě jeho služby ráda opět vyhledám.

Paní Urubová, Brno

zákaznice